Ужгородські боксери повернулися з перемогами зі Словаччини

20-21 лютого  в м. Банська Бистриця  у Словаччині  відбувся Міжнародний Європейський Кубок «SLOVAK OPEN-2015».

У змаганнях взяли  участь  близько  600 спортсменів з 10 країн світу. Україну представляла збірна команди Закарпатської обласної федерації кікбоксингу  в складі 6 спортсменів. Очолював делегацію – президент федерації Анатолій Перцев.

В своєму звіті президент федерації відмітив  Короловича Владислава ( клуб Вайпер Джим» - який зайняв І місце, розділ лайт-контакт, категорія 57 кг, який переміг у всіх трьох поєдинках.  Добре виступили спортсмени з клубу «Фанат» - Рибалко Валентин , який посів ІІ друге місце, а Сергієнко Ігор та Сметанюк Євген – поділили третю сходинку п, які представляли клубєдесталу. Під час проведення  турніру був підписаний договір  між президентами Закарпатської обласної федерації з кікбоксингу АнатоліємПерцевим та Словацької федерації – Петером Онуком, де Закарпатські кікбоксери будуть приймати участь у Словацькій лізі .

Слідуючі змагання  Першості  Закарпатської області з кікбоксингу серед юнаків  буде проходити 07 березня 2015 року в м. Ужгород  в клубі «ІППОН». А 12-15 березня Закарпатські спортсмени приймуть участь у Чемпіонаті  з кікбоксингу  України  серед  ДЮСШ та спортивних клубів у м. Хмельницьк .