Ужгородська поетеса Марина Попович – Павлік презентувала свою нову збірку «Коні мої нековані»

Ужгородська поетеса Марина Попович – Павлік  презентувала свою нову збірку «Коні мої нековані»

12 січня в Ужгородській центральній бібліотеці відбулася презентація збірки поезій ужгородської  поетеси Марини Попович – Павлік «Коні мої нековані». Презентована  поетична збірка – друга у її творчому доробку. Перша – «Поділюся неспокоєм» побачила світ в 2016 році.  У  книзі віршів «Коні мої нековані», як і у своїй дебютній  «Поділюсь неспокоєм», не зраджує сподівань читача – постає перед ним щирою і зрілою, принциповою і тендітною, відвертою і максимально відкритою у висловленні своїх почуттів.

 Захід розпочався з колядок, які виконав народний фольклорно – етнографічний ансамбль «Ужгород». Андріана Гузак, бібліотекар міської бібліотеки привітала поетесу з виходом нової книги, наголосивши, що ще одною краєзнавчою літературною новинкою поповняться полички бібліотек.

Народилася поетеса 14 березня 1986 року у с. Золотарево Хустського району  на Закарпатті. Закінчила Ужгородський коледж культури і мистецтв, Київський національний університет культури.  За фахом хореограф, але мистецтво слова теж близька її душі.

Нагадаємо, Всеукраїнську літературну премію ім. Зореслава вручали в Ужгородському замку

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання