Ужгородська міськарда «приховує» земельні рішення, – ОПОРА

Громадянська мережа ОПОРА у своєму повідмленні ствредує, що Ужгородська міська рада не публікує деякі рішення, що стосуються виідлення земельних ділянок.  

Як відомо, із 9 травня 2011 року в Україні дії Закон «Про доступ до публічної інформації», згідно з яким органи місцевого самоврядування зобов’язані публікувати усі прийняті рішення не пізніше 5 робочих днів з моменту прийняття (про це йдеться у частині 2 статті 15 Закону). Водночас на сайті Ужгородської міської ради зафіксовано відсутність окремих рішень депутатів, які прийняті у 2012 та 2013 роках.

Як виявили активісти закарпатського осередку ОПОРИ, на сайті міськради станом на 19 січня 2015 року  відсутні окремі рішення, які були прийняті 24 лютого 2012 року та 31 травня 2013 року. Більшість з них стосується питань виділення громадянам України земельних ділянок.

В Ужгородській міськраді запевняють, що причиною неоприлюднення є технічні причини, їх усунуть у найкоротший термін.

Зокрема, у відповіді на інформаційний запит ОПОРИ керуюча справами Ужгородського міськвиконкому Даніела Геворкян зазначила: всі рішення зазначені у інформаційних запитах було опубліковано на сайті міської ради. Наразі з’ясовуються технічні причини відсутності доступу для ознайомленя із зазначеними рішеннями. Всі недоліки пов’язані із оприлюдненням будуть усунуті в найкоротший термін»,   – йдеться у повідомленні ОПОРИ.

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання