Ужгородська мерія вивчить місця, де найчастіше стаються аварії

На черговому засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту в Ужгородській міській раді напередодні розглянули майже півтора десятка питань.
Зокрема, прийняли рішення при проведенні реконструкції внутрішньоквартальної території багатоповерхівки на вул. Л. Толстого, 31 демонтувати встановлені там обмежувачі руху. Питання доцільності облаштування пішохідного переходу та встановлення дорожнього знаку на вул. Легоцького, 60 та на перехресті вулиць Достоєвського-Заньковецької, з якими звернулися депутати міськради Володимир Білонка, Віталій Готра та Андрій Риба, вирішили вивчити додатково. Також члени комісії виїхали на місце за обома адресами і дійшли висновку, що і перехід, і дорожні знаки, а також розмітка потрібні, зокрема на Заньковецької-Достоєвського до ЗОШ №19 та гімназії йдуть чимало дітей. Вивчили під час виїзду і питання, з яким додатково звернувся Андрій Риба – про облаштування автобусної зупинки навпроти будинку №2 на вулиці Достоєвського, там є місце для належної за технічними вимогами «кишеньки».

Що ж до встановлення дорожніх знаків, обмежувачів руху та пішохідного переходу на вул. Бачинського, а також облаштування обмежувачів руху та встановлення відповідного дорожнього знаку на Докучаєва, члени комісії під час засідання визнали недоцільним. Відмовили і в облаштуванні інформаційних вказівників на вул. Перемоги, 92 та 94.

На пропозицію управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві обстежити місця локалізації ДТП у місті та розробити схеми організації дорожнього руху вулицею Минайською, прийняли рішення створити робочу групу для комплексного вивчення місць локалізації ДТП в Ужгороді загалом.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...