Ужгородська бібліотека зібрала на День Валентина закоханих

Ужгородська бібліотека зібрала на День Валентина закоханих

Сьогодні, 14 лютого , в День св. Валентина в Ужгородській міській бібліотеці пройшов розважальний вечір під девізом «Все прекрасне починається від любові».

Працівники бібліотеки Лейла Мамедова та Андріана Гузак розповіли маловідомі факти про св. Валентина, про традиції дарувати «валентинки», і повідомили присутнім, де знаходиться найдавніша «валентинка».

Протягом вечора молодь жваво брала участь у різноманітних конкурсах. Молоді юнаки і дівчата танцювали на газеті під запальну музику, співали караоке своїм обраним дівчатам, робили компліменти, змагалися на кмітливість та брали участь в інших не менш цікавих конкурсах.

Родзинкою заходу стали учасники музичної студії «Solo mio» СЦД «Ювентус» Ольга Цой та Олеся Маделик (кер. Т.Бабець). Протягом вечора найактивніші учасники отримували заохочувальні призи. А за активну участь, переможець отримав сертифікат, якого обрали за оплесками глядацької симпатії. Переможцем став Німець Дмитро, студент Ужгородського торговельно-економічного коледжу.

Ще однією цікавинкою стала фотозона, де бажаючі змогли сфотографуватися і зробити селфі.

І на закінчення всі працівники Ужгородської центральної міської бібліотеки вітають всіх із святом св. Валентина і бажають, щоб саме сьогодні стріла Амура з солодкою отрутою раптово наздогнала Вас, і Ваше серце більше ніколи не було самотнім, - розповіла бібліотекар І кат. Ужгородської ЦМБ Андріана Гузак. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...