Український біатлоніст Сергій Семенов став Чемпіоном Європи

Сьогодні, 21 лютого, в болгарському Банско в рамках чемпіонату Європи завершилася індивідуальна гонка у чоловіків. Золото гонки впевнено завоював український спортсмен Сергій Семенов. Він лише на останньому вогневому рубежі допустився помилки, що додало йому хвилину штрафу. Але його переслідувачі теж були неточними, а ті хто відстрілявся "чисто" були повільнішими на дистанції.

Тож срібло дісталося шведському спортсмену Тобіас Арвідсон. Він один з небагатьох, хто закрив всі двадцять мішеней, а фінішував всього в 14,3 секунди після Семенова.

Болгар Казимир Анев завоював бронзову винагороду, завдяки блискавичній швидкості. Дві хвилини штрафу за неточнності на рубежах він компенсував своїм ходом і в результаті завершив гонку всього в 19.1 секунди від лідера.