Українські та румунські спеціалісти контролюють якість транскордонних водотоків

У смт Солотвино Тячівського району  відповідно до Угоди між Урядом України та Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах (Галац, Румунія, 1997) відбулась зустріч українських та румунських експертів Робочої групи по проблемах р. Тиса з питань оцінки якості води.

Від української сторони  в робочій зустрічі взяла участь начальник відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Марія Скоблей.

З метою зовнішньо-лабораторного контролю якості вимірювань експерти української та румунської Сторін провели спільний відбір проб води р.Тиса у створі історичного мосту Солотвино-Сігет у відповідності до Програми спільних вимірів витрат води та відборів проб води в р. Тиса на 2017 рік. Співставлення результатів вимірювань буде проведено експертами по визначеним показникам.

Підведення підсумків та аналіз результатів зовнішньо-лабораторного контролю буде представлено на наступній зустрічі українських та румунських експертів Робочої групи по проблемах р. Тиса з питань оцінки якості води, - повідомляє Держекоінспекція у Закарпатській області.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...