Українець намагався провезти закордон майже 6,5 тисяч пачок цигарок

За матеріалами працівників оперативного управління ГУ ДФС у Закарпатській області внесено відомості про спробу переміщення майже 6,5 тис. цигарок до Єдиного реєстру досудових розслідувань.


Нашому співвітчизнику, у автомобілі якого, правоохоронці знайшли 6480 пачок «Compliment Super Slims 3» без акцизних марок України загрожує кримінальна відповідальність.

Зокрема, громадянину інкримінується вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України по факту незаконного придбання з метою збуту, зберігання та транспортування з метою збуту через митний пост «Тиса» Закарпатської митниці ДФС в напрямку Угорщини незаконно виготовлених тютюнових виробів. Санкція статті передбачає штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі, задля посилення протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, оперативне управління ГУ ДФС у Закарпатській області проводить на території області операції «Акциз-2017» та «Рубіж-2017", - пише ДФС у Закарпатській області

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...