Україна. Головне

МОН хоче розробити закон про освіту для дорослих

Робоча група при Міністерстві освіти та науки готуватиме законопроект «Про освіту дорослих», щоб дати більше вибору та можливостей для перекваліфікації дорослим. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу МОН.

Українцям можуть підвищити мінімальну зарплату до 4 тисяч гривень

Віце-прем`єр-міністр Павло Розенко вважає за необхідне підвищити мінімальну зарплату в Україні до 4 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Ціни на алкоголь зростуть з 9 вересня

Алкогольні напої зростуть у ціні. З 9 вересня набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 №634 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв», якою підвищено мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на окремі види алкогольних напоїв.

У Києві вшанували загиблих під Іловайськом

На Михайлівській площі у Києві проходить акція "Іловайськ - 2014 р.: час НЕ лікує", присвячена річниці трагедії.

Викладачів для першокласників «нової школи» будуть навчати за 520 мільйонів

У 2018 році в Державному бюджеті України буде передбачено 520 мільйонів гривень на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть першокласників нової української школи.

За вихідні автомобільний газ подорожчав ще на 50 еопійок

За період з 23 по 28 серпня ціна автогазу в великих мережах в Києві виросла в середньому ще на 50 копійок за літр до 16,5 гривні за літр. Про це Enkorr повідомили в "Консалтинговій групі А-95".

В Іспанії затримали судно з українцями, що перевозило наркотики

Біля південного узбережжя Іспанії затримали торговельне судно, що перевозило 18 тонн гашишу, на борту були 11 громадян України. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на іспанське видання El Mundo.

Із 2018 року ЗНО будуть складати і студенти ПТУ

ЗНО для випускників ПТУ слугуватиме формою державної підсумкової атестації (ДПА). Про це під час прес-конференції 10 серпня повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, - пише Українська правда.

Незабаром людство вичерпає всі ресурси, які планета може відновити за рік

2 серпня Земля могла б виставити рахунок своїм жителям. Саме в цей день людство вичерпало всі ресурси, які планета може відновити за рік.

За час російської агресії на Донбасі загинуло 11 тисяч українців

Про це заявив український президент Петро Порошенко.