УДАР привітав ужгородських ветеранів

УДАР привітав ужгородських ветеранів

 До Дня Перемоги Ужгородська міська організація ветеранів заручилася підтримкою УДАРу, щоб привітати 38 ветеранів, учасників бойових дій, які пройшли випробування, щоб врятувати світ від ідеології ненависті.

На жаль, цього року про ветеранів влада вкотре забула. Ось чому Президія ради ветеранів звернулася по допомогу до своїх шефів – обласної організації партії УДАР, зокрема, до її голови Валерія Пацкана.

 Хочу наголосити, що це не разова акція.  Допомога партії ветеранській організації є значною. Це і створення першого в області  клубу «Ветеран», з відповідним матеріально-технічним забезпеченням, це і надання безкоштовної правової допомоги юристами УДАРу, це і моральна та матеріальна підтримка при проведенні різних заходів. От і зараз, в День Перемоги над  фашизмом, нам знову в нагоді стала чуйність і доброта наших шефів, завдяки яким було закуплено подарункові набори та організовано їх доставку ветеранам.

Приємно було завітати до Батькова Миколи  Федоровича – єдиного мешканця Закарпаття, що брав участь у параді Перемоги в Москві.  Він був радий поділитися з гостями спогадами про цю історичну подію і вдячний організаторам, що не забули про його героїчне минуле.

Ще одна ветеран, Тетяна Андріївна Краснокутська, каже, що пам’ятає  день, коли їм сказали про Перемогу, ніби це було вчора. Вони тоді випалили в небо чи не всі набої, що мали. А вона, ще молода, переодягла воєнний головний убір на «мирну» шляпку і сфотографувалася на пам’ять. Після повернення додому завершила університет і більше 30 років пропрацювала на Закарпатті в сфері поліграфії. Коли зістарілась, здоров’я вже не раз підводило жінку, але щоразу лікарі і рідні допомогли стати на ноги і продовжувати жити.  

Щиро вдячний молоді за пам’ять!

Член президії  ради ветеранів Ужгородської міської організації ветеранів

Василь Тихонович Орос


Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання