У парламенті Нідерландів заявили про підтримку Угоди про асоціацію

30 травня парламент Нідерландів підтримає ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною. Про це заявив депутат від Ліберальної партії Сибе Шаап, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"У нас були цікаві дебати, популісти багато чого обговорюють, але ми впевнені, що більшість підтримає Україну", - сказав він на брифінгу в Києві.

За його словами, всі країни ЄС вже підтримали Угоду про асоціацію, залишилися тільки Нідерланди. "Нідерланди ухвалили дивний закон, яким скористалися популісти, щоб провести цей референдум. І ви знаєте, що люди голосували, навіть не знаючи проти чого вони голосують", - сказав політик.

При цьому Шаап сподівається, що ця історія буде мати позитивний фінал. Шаап підкреслив, що Угода про асоціацію є дуже важливим документом, оскільки відкриє нові перспективи співпраці, в тому числі між Україною та Нідерландами.

Нагадаємо, в 2016 році громадяни Нідерландів на референдумі проголосували проти Угоди про асоціацію України з ЄС. Однак у Парламент Нідерландів проголосував за ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС Парламент Нідерландів проголосував за ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС лютому друга палата парламенту Нідерландів підтримала урядовий законопроект про ратифікацію цього документа. Якщо Сенат проголосує за Угоду, то це буде крапка в процесі ратифікації Асоціації з боку ЄС, адже Нідерланди є останньою країною, яка не завершила ратифікацію.

ТСН

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання