У Парламенті будуть люструвати кожного призначеного посадовця

Верховна Рада у рамках закону про люстрацію перевірятиме кожного посадовця, якого вона призначатиме. Відповідне розпорядження підписав голова Верховної Ради України Олександр Турчинов "Деякі питання проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади". Його текст розміщено на сайті Верховної Ради, – пише Українська правда.   

До переліку посад, щодо яких проводиться перевірка, входять прем'єр-міністр України; перший віце-прем'єр-міністр; віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства; віце-прем'єр-міністр; міністр аграрної політики та продовольства; міністр внутрішніх справ України; міністр екології та природних ресурсів України.

Також перевірку буде застосовано до таких посад: мністр економічного розвитку і торгівлі України; міністр енергетики та вугільної промисловості України; міністр закордонних справ; міністр інфраструктури України; міністр культури; міністр молоді та спорту; міністр оборони; міністр освіти і науки; міністр здоров'я; міністр соціальної політики; міністр фінансів України; міністр юстиції; міністр Кабінету Міністрів.

Під перевірку підпадуть голова Служби безпеки України; голова Національного банку; голова Антимонопольного комітету, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення, голова Фонду державного майна України.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання