У облраді вирішували проблеми родинах загиблих закарпатців

В обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань праці, зайнятості та соцзахисту населення, яку очолює Антон Ліврінц.

На її засідання були запрошені заступник начальника Мукачівського прикордонного загону Держприкордонслужби України, підполковник Андрій Гришкін, начальник відділу соціально - гуманітарної роботи, управління кадрового забезпечення управління Міністерства внутрішніх справ України в Закарпатській області Ольга Дідик, директор департаменту соцзахисту населення ОДА Віктор Мацола, голова Виноградівської райради Олег Любімов, головний спеціаліст відділу соцзабезпечення Закарпатського обласного військового комісаріату Віктор Кучерявий та ін.

У роботі комісій взяв участь перший заступники голови обласної ради Михайло Попович.

Члени комісії вирішували важливі питання щодо надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців із Закарпаття, які брали участь в АТО на Сході України. Найперше розглянули конфліктні ситуації, які, на жаль, мають місце в окремих родинах загиблих закарпатців. Потенційні отримувачі виплат інколи не доходять порозуміння, через що виникають різного роду проблеми. Після уважного вивчення всіх поданих заявниками документів, вивчивши позицію всіх зацікавлених сторін , члени комісії ухвалили відповідні рішення.

Комісія також заслухала інформацію про хід виконання Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2015 рік. Затверджено облрадою на 2015 рік -14 168 300 грн. З них виділено на одноразову грошову допомогу – 2 940 000 грн. , надійшло коштів станом на 20 березня 2015 р. - 3 451 800,00 грн. Виконання Програми «Турбота»: зокрема, для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих, постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту, які розпочались в Україні з 21 листопада 2013 р, а також учасникам АТО, пораненим, травмованим та сім’ям загиблих краян – учасників АТО - 2 749 000 грн. Всього використано 3 235 489,00 грн.

На засіданні було обговорено також календарний план виконання заходів по Програмі «Турбота» щодо соцзахисту громадян на 2015 рік та фінансування її заходів щодо посилення соцзахисту малозабезпечених категорій громадян на 2015 рік. Як підкреслив Михайло Попович, виходячи з реалій, слід внести корективи до календарного плану. Депутати підтримали пропозицію, - пише прес-служба облради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання