У НВК «Престиж» дітей навчали пожежній безпеці

У НВК «Престиж» дітей навчали пожежній безпеці

У загальноосвітніх шкільних та дошкільних навчальних закладах проходять тижні безпеки життєдіяльності, у ході яких дітям роз'яснюють правила безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях та їх попередження. Про це повідомили в Управлінні Держтехногенбезпеки у Закарпатській області.

Днями такий захід відбувся в навчально-виховному комплексі "Престиж" в Ужгороді. До учнів третіх класів завітали гості одразу з трьох організацій - Управління Держтехногенбезпеки, територіального управління МНС та добровільного пожежного товариства.

Присутні гості спочатку ознайомили діток з оперативною обстановкою, що склался на території Закарпатської області, у доступній формі нагадали правила безпечної поведінки вдома й на вулиці, під час виявлення невідомих предметів, подорожі до лісу, як поводитися з електропобутовими приладами, під час використання пічного опалення і т.ін. Пожежники розповіли цікаві історії з життя оперативно-рятувальної служби та відповіли на запитання малечі. Кожен із присутніх також розповів історії із власного життєвого досвіду.

Кульмінацією заходу стала поява на подвір'ї навчального закладу пожежно-рятувального автомобіля. Бійці МНС продемонстрували діткам пожежно-рятувальне спорядження та обладнання,  ознайомили з роботою рятувальників.

На завершення зустрічі та згадку про пожежників дітки отримали подарунки: плакати, розмальовки та солодощі від гостей, а самі пообіцяли дотримуватись правил безпечної поведінки та переповісти все своїм друзям та знайомим.

Як розповів начальник Управління Держтехногенбезпеки  у Закарпатській області Юрій Лебедєв, такі заходи  згодом охоплять всю територію області й всі категоріі діток шкільного та дошкільного віку: «Для нас дуже важливо, аби в оперативних зведеннях оперативно-рятувальної служби були відсутні дані щодо виникнення надзвичайих ситуацій, особливо за участю діток. Плекаємо надію, що проведена нами спільна робота у подальшому дасть позитивний результат». 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання