У Мукачеві пройшов чемпіонат з шотокан карате

Цими вихідними у Мукачеві пройшов відкритий обласний чемпіонат з Шотокан карате-до. Цікаво, що ця спортивна подія проводилася у дні, які збіглися із святкуванням «Дня Святого Мартина», котрий на Закарпатті є одним із найбільш шанованих святих.

Змагання зібрали понад 70 спортсменів, при цьому не тільки з нашого краю («ТРФК Солотвино», СКК «Атлант» ,СКК «Сінай» ), адже у них взяла участь і команда клубу «С-кампо» з міста Ізмаїл, Одеської області. Головний суддя змагань, тренер вищої категорії , суддя міжнародної категорії, майстер спорту України з карате Маслиган Роман Михайлович. відмітив, що у змаганнях брали участь не тільки досвідчені спортсмени. Наші першачки під час змагань також пройшли своє перше випробування як юні бійці. Звичайно, що у маленьких спортсменів було помітне хвилювання, але воно проходило, щойно вони виходили на татамі.

Крім того, хочеться відмітити, що вихованці спортивного клубу СКК «Сінай» здобули перемогу у командному заліку та завоювали 16 перших міць, у різних розділах змагань. Зокрема у Куміте «Шобу Іппон», перемогу здобули Брецко Олександр, Тімофеев Олександр,Шетеля Єгор,Дзямко Андрій, Гонак Максим, Буштин Денис. У Куміте «Шобу-Санбон» відзначились Гонак Максим ,Буштин Денис, Брецко Олександр,Мушинський Кирил ,Бауман Владіслав. Є здобутки у розділі ката, де у якості переможців відзначили Гонак Максима, Гонак Ольгу та Дзямко Андрія. В джунро ката відзначились Смочко Максим, Гонак Максим.

Разом з тим, були здобутки і у гостей змагань. Зокрема, дуже цікаво було спостерігати за виступами переможців: Гребенюка Василя, Гребенюка Олександра, Мотре Дмитрія (спортсменів команди з СКК «ТРФК Солотвино»), Борисевича Віктора, Борисевича Олексія (спортсменів команди з СКК «Атлант»), Парасківа Дмитро, Гусев Максима, а також чемпіонки Світу з ката 2016 року Новоженіної Анастасії (спортсменів команди з СКК «С- кампо»).
В підсумку Клуб "Сінай" зайняв 1 загально-командне місце на чемпіонаті Закарпатської області з Шотокан карате-до. 2 місце завоювали спортсмени з Тячівської районної федерації карате-керівник Герег Степан. 3 місце розділили Іршавський "Атлант"- тренер Бреус Володимир та Ізмаїльський "С-кампо" - тренер Медведєв Володимир.

Серед регіонів 1 місце - Мукачево, 2 місце -  Мукачівський район, 3 місце - Тячівський район, 4 місце - Ізмаїл, Одеська область, 5 місце - Іршава.

Наразі спортсмени готуються до Кубку України що пройде у кінці листопада в Харкові.