У Мукачеві нагородили найкращих виноградарів

У Мукачеві нагородили найкращих виноградарів

 У номінації «Найкраще червоне вино Закарпаття 2020 року» перемогу отримав винороб Олександр Ковач за вино «Цвайгельт», у номінації «Найкраще фестивальне вино» було відзначено вино «Кагор» винороба Івана Паука, і в номінації «Вибір мера Мукачева» перемогло вино «Реслер» винороба Руслана Ороса. Також відзначили найстарішого винороба фестивалю, який із самісінького його початку усі 25 років поспіль приймав участь у «Червеному вині» Йосипа Машіку.

До того ж нещодавно виноградару виповнилося 70 років! Переможець фестивалю Олександр Ковач каже, - приємно вражений але не очікував що саме його вино оберуть кращим. Цвайгельт має вишуканий смак, й хоча батьківщиною сорту з якого виготовляють це вино є Австрія, цвайгельт добре прижився на Закарпатті – каже Олександр. Вино яке обрали кращим зроблено з винограду що вирощують на Берегівщині. Знайти його можна у 38 будиночку ярмаркового містечка. Триватиме фестиваль «Червене вино» ще три дні. Уже у вівторок на Старий Новий Рік ми дізнаємося імена інших

переможців - срібних призерів. Виноградарі кажуть , навіть якщо хтось не отримає відзнаки , участь у фестивалі який зарекомендував себе як  найкращий це уже неабияка перемога і для них за честь в ньому  взяти участі та презентувати свої вина!

Нагадаємо, У Мукачеві урочисто відкрили фестиваль «Червене вино-2020»

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання