У Лос-Анджелесі помер легендарний творець коміксів Стен Лі

У віці 95-ти років у Голлівуді помер письменник, художник і редактор Стен Лі – "батько" одних із найвідоміших героїв коміксів видавництва "Марвел" – Людини-Павука, Залізної людини, Неймовірного Халка, Людей-Ікс, Фантастичної четвірки, Чорної Пантери та багатьох інших.

Стенлі Мартін Лібер був письменником, співавтором і редактором графічних новел, що зажили всесвітньої слави. І не лише у паперовому вигляді, але й у численних екранізаціях коміксів, що спільно здобули в кінопрокаті вже понад $20 млрд. У багатьох стрічках Стен Лі й сам знімався у епізодичних ролях.

Створені ними персонажі відрізнялися від попередніх популярних героїв коміксів. І попри те, що були супергероями – мали багато рис, близьких читачам – вони страждали і вміли любити. У Стена Лі залишилася донька. А його дружина – Джоан Лі – прожила з ним в шлюбі 69 років і померла від інсульту влітку 2017-го.

Loading...
Зображення користувача Идель.

Меня зовут Александр, я маркетолог и менеджер проектов с 8-ми летнем опытом. Итак, все мои клиенты в ТОП1, в социальных сетях мы ведем такого клиента как Lamoda. Что я вам предлагаю: взять на себя все необходимое для увеличения ваших продаж: работа с сайтом (при необходимости создание нового), seo-продвижение, настройка и ведение рекламных кампаний, аналитика, продвижение в социальных сетях, работа с площадками (авито и др.). Один человек не может быть мастером во всем и у меня есть команда специалистов с которой мы уже долгие годы.

А предложение звучит очень просто: вы получаете отдел маркетинга (в котором есть маркетолог, smm-специалист, дизайнер, программист, директолог, seo-специалист) по стоимости штатного маркетолога.
Все прозрачно и понятно: с вами будет сформирован гуглдокумент в котором будут указываться все основные метрики, доступы и аналитика, так же по итогам каждого месяца формируется отчет о результатах за прошедший месяц и формирование плана действий на следующий.

Презентация на русском: https://drive.google.com/open?id=17e_kLoXYLccSKGQC9j-1ePh0QFGj_QkT

Presentation in English: https://drive.google.com/open?id=19aX56wuineoEfXwGClQwEORkjJWNYwvv

КП Комплексное обслуживание: https://drive.google.com/open?id=1sNVydtMZuqZ_jQ5THhHVya5Ox_Sx2Nwp

Обязательно прочесть штатный сотрудник vs LeoMarketing: https://drive.google.com/open?id=1Y3f_oOef3mAhBFioJqM5hHBoUz9zsqN6

--
Sincerely, Alexander
LeoMarketing Company
Mobile phone: +7 (958) 760-31-91
Phone Moscow: +7 (495) 145-20-35
Phone Los Angeles: +1 (323) 686-33-56
E-mail: pr@promotion-leo.com
http://promotion-leo.com/ru/

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання