Вчора, 3 березня, у ДТП поблизу села Старе Давидково на Мукачівщині загнули двоє людей – чоловік із дружиною. Двоє їхніх дочок та водій - майбутній зять - зазнали важких травм.
3 березня близько 15.00 на автодорозі державного значення сполученням Київ – Чоп, у Мукачівському районі біля села Старе Давидково, водій автомобіля «DAF 95 XF», рухаючись в напрямку Ужгород, а не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху де допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ - 210700 20», під керуванням 19-річного водія.
Двоє пасажирів автомобіля «ВАЗ» – дружина та чоловік – загинули на місці пригоди, їх дві дочки та водій отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості. Травмованих доставили до районної лікарні.
48-річний водій «фури» тілесних ушкоджень не отримав, - повідомили в УДАІ УМВС у Закарпатській області.