У Чопі рятувальники із залізничниками вчилися гасити пожежу у вагонному депо

У Чопі рятувальники із залізничниками вчилися гасити пожежу у вагонному депо

31 липня рятувальники 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Чоп провели навчання з пожежної безпеки для працівників місцевого вагонного депо Львівської залізниці.

У ході навчання відпрацьовувався алгоритм дій між підрозділами ДСНС, відомчою пожежною охороною Львівської залізниці та іншими оперативними службами, які залучаються до оперативного реагування в разі виникнення надзвичайної ситуації на об'єктах залізниці.

Бійці  ДСНС спільно з залізничниками на практиці відпрацювали дії при виникненні пожежі в цеху для ремонту вагонів. Вогнеборці провели бойове розгортання з прокладанням магістральних ліній для подальшої локалізації та ліквідації пожежі. Гасіння вогню здійснювалося шляхом подачі потужних водяних струменів. Рятувальникам, через надмірну задимленість, у приміщенні довелося працювати в апаратах для захисту органів дихання.

Для допомоги підрозділу служби "101" був залучений пожежний потяг Чопського депо, яким до місця пожежі були доправлено значні об'єми води. 

За підсумками проведеного заходу, всі поставлені завдання були виконані у повному обсязі, - повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...