У «Закарпаттяобленерго» взялися за питання доцільності утримання електролінії на території Нацпарку «Синевир»

Питання доцільності утримання електролінії, що частково проходить через край Синевирського озера на території Національного природного парку «Синевир», обговорили вчора, 1 липня, т.в.о. генерального директора ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Олександр Білак із заступником голови Закарпатської ОДА Віталієм Цвігуном.

Як прозвучало під час зустрічі, ця електролінія була побудована більше 30 років тому. Впродовж останніх років вона утримується в належному стані насамперед для функціонування на території парку мобільного зв’язку, який є вкрай необхідним для забезпечення безпеки туристів та за умов масового скупчення в цій місцевості людей.
Також згадана електролінія використовується при проведенні культурно-масових заходів, які, своєю чергою, так само покликані збільшити туристичну привабливість нашого регіону.
З огляду на ситуацію та враховуючи, що лінія розташована на території заповідника в стислих рельєфних умовах, можливості для зміни траси й перебудови вкрай обмежені. Саме тому запропоновано всебічно вивчити питання доцільності функціонування лінії для ухвалення зваженого рішення, про що громадськість буде повідомлено додатково, - інформує п
ресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання