Цими вихідними на Закарпатті пройде фестиваль гентешів

На Закарпатті цієї суботи відбудеться один із найсмачніших фестивалів краю – міжнародний конкурс професійних м’ясників, який пропагує фермерство.

Гентеші (саме так називають угорською різників свиней) зберуться у селі Геча Брегівського району 11 лютого та запрошують всіх долучитися до приготування та вживання страв зі свинини (уг. діснотор) 


М’ясників із закарпатських сіл та з-за кордону представлятимуть свою майстерність з самого ранку – збір команд розпочнеться о 7 годині. Гостей тим часом пригощатимуть гарячим вином, палинкою та закускою.

Після обробки м’яса десятки смачних апетитних страв команди варитимуть смажитимуть і тушкуватимуть на відкритому вогні. Кулінари протягом дня готуватимуть традиційні закарпатські страви зі свинини та змагатимуться за звання найкращого.

Переможців визначать у категоріях: «Найкраща гурка», «Найкраща капуста з м’ясом», «Найкраща ковбаса». Водночас приготовленим частуватимуть гостей фестивалю. На відвідувачів чекають шкварки, гурки, ковбаси, шинка, бограч.

На сцені фестивалю опівдні розпочнеться концертна програма за участі самобутніх творчих колективів з усієї області. Офіційне відкриття о 13.00.

Loading...
Зображення користувача Сергій.

Організатор кривавого фестивалю підтримує чужий сепаратизм та плекає власний. Куди дивиться Москаль?https://www.facebook.com/sergiy.vorokh/posts/1254663414646902

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...