ТОВ «Атлас Воловець Енерджи» оголосило про початок збору пропозицій та зауважень до проекту будівництва Воловецької ВЕС

ТОВ «Атлас Воловець Енерджи» подало до Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації повідомлення про будівництво і експлуатацію Воловецької вітрової електростанції (повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля).

Відповідно до ч.7 ст. 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» громадськість має право подавати до Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної свої зауваження і пропозиції щодо будівництво і експлуатації Воловецької вітрової електростанції, обсягу дослідження та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Строк подачі зауваження і пропозицій громадськості складає 20 робочих днів з дня офіційного оприлюднення повідомлення про плановану діяльність.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації.

Поштова адреса:

88008, м.Ужгород, пл.Народна,4

Тел./факс: +38 0312 61 67 01

Електронна пошта: central@ecozakarpat.gov.ua 

Контактна особа: Урись Ігор Омелянович.

 

Після закінчення строку збору зауважень і пропозицій громадськості ТОВ «Атлас Воловець Енерджи» планує врахувати їх в дослідженні впливу на довкілля Воловецької ВЕС при підготовці відповідного звіту.

З метою зробити процедуру оцінки впливу на довкілля більш прозорою та зрозумілою, а також щоб врахувати усі перестороги та екологічні ризики, ТОВ «Атлас Воловець Енерджи» офіційно залучить до процедури провідних фахівців Ужгородського національного університету, проведе ряд публічних заходів для науковців, громадськості та журналістів.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання