США чинять тиск на Європу через Росію, - Путін

 США чинять тиск на Європу через Росію, - Путін

Сполучені Штати намагаються натиснути на країни Європи через їхню співпрацю з Росією. Про це президент Росії Володимир Путін заявив під час виступу на нараді послів і постпредів РФ.

"Те, що зараз роблять з французькими банками, нічого окрім внутрішнього обурення не викликає. Ми знаємо про тиск, який чинять наші американські партнери на французів, щоб вони відмовилися від поставок Містралів до Росії. Що це таке, якщо не шантаж?", - сказав президент Росії.

Глава РФ додав, що Європу хочуть "використовувати в чиїхось інтересах". "Все більше європейських політиків і ділових людей розуміють, що Європу просто хочуть використовувати у чиїхось інтересах, що вонa стає заручником недалекоглядних, ідеологізованих підходів", - сказав він.

Також Путін прокоментував рішення Президента України Петра Порошенка відновити активну фазу АТО. "Порошенко взяв на себе повну відповідальність за військові дії в Україні", - сказав Путін, додавши, що раніше Порошенко не був причетний до військових дій. "Мені і колегам з Європи не вдалося переконати не продовжувати війну... Порошенко взяв на себе всю відповідальність. Насамперед, політичну відповідальність", - сказав президент РФ.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання