Сьогодні через митний пункт пропуску «Ужгород» з ЄС повернулося 300 українців

Сьогодні від дев’ятої ранку у пункті пропуску «Ужгород - Вишнє Нємецьке» організовано оформлення та пропуск громадян України, які прямують на територію нашої держави.

У звязку з епідеміологічною ситуацією та карантинними заходами, багато з наших співвітчизників повертаються з країн Євросоюзу. Через припинення міжнародного автобусного, залізничного та повітряного сполучення, вони проходять прикордонно-митні процедури у пункті пропуску «Вишнє Нємецьке» у пішохідному  порядку.

Задля забезпечення комфортних умов перетину кордону та дотримання чинного законодавства, прикордонниками Чопського загону з взаємодії з Закарпатською облдержадміністраціїю та Державною митною службою було забезпечено транспортне перевезення наших співвітчизників. Подорожніх доправляють мікроавтобусами безпосередньо у пункт пропуску. В обовязковому порядку проводиться температурний скринінг. До того ж, усі особи заповнюють бланки письмового зобов’язання  про самоізоляцію та звернення до сімейного лікаря по прибутті до місць проживання. Процедура займає до 20 хвилин часу.

Після проведення відповідних прикордонно-митних формальностей громадян перевозять за межі пункту пропуску. Наразі завершено оформлення майже 300 наших співвітчизників. За інформацією Прикордонної поліції Словаччини, такий пропуск пішоходів ними буде здійснюватися до 19.00 22 березня 2020 року, інформує пресслужба Чопського прикордонного загону

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання