Що сьогодні роблять комунальники Ужгорода

Сьогодні в Ужгороді відновлюють лінії вуличного освітлення, міняють лампи на вулицях Стрільничній, Івана Фогарашія, у провулку Приютському, ремонтують одну з трансформаторних підстанцій, проводять підготовку до ярмарку на вулиці Льва Толстого.

Косять зелені зони на площі Богдана Хмельницького, вулиці Льва Толстого, впорядковують газони на вулиці Шумній.

Ліквідовують стихійні сміттєзвалища з вулиць Тараса Чорновола, Бориса Тлехаса, Марії Заньковецької. Обслуговуючі компанії прибирають закріплені за ними території, кладовище Барвінок.

Продовжується реконструкція вулиці Олександра Можайського (роблять тротуари, встановлюють дорожні знаки), капітальні ремонти покриття площі Шандора Петефі (проїжджої частини та тротуарів), вулиці Станційної (мощення тротуарів ФЕМ – плиткою, встановлення дорожніх знаків), Стрільничної (асфальтування), Антонівської (роблять щебеневу основу). Поточний ремонт бруківки проводять на площі Народній, на 8 Березня, 20 – асфальтування в рамках капітального ремонту внутрішньоквартальної території. На вулиці Федора Достоєвського відновлюють покриття після планових робіт ПАТ «Закарпатгаз».

Пресслужба Ужгородської міськради

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання