Рятувальники провели екскурсію для ужгородських школярів

Рятувальники провели екскурсію для ужгородських школярів

Сьогодні, 11 жовтня,  учні других, третіх та четвертих  класів навчально-виховного комплексу "Престиж" відвідали 14-у Державну пожежно-рятувальну частину.

Пожежники розповіли дітям про правила безпеки. Зокрема, про небезпеку, яку несе в собі вогонь,  та нагадали вихованцям основні правила пожежної безпеки, яких потрібно неухильно дотримуватися вдома. А щоб дітям було цікавіше, рятувальники ознайомили малечу з пожежно-технічним обладнанням і спорядженням пожежника-рятувальника та здійснили показові виступи перед ними. Бійці ДСНС продемонстрували всім присутнім гідравлічні ножиці, які дуже швидко розрізають металеві конструкції та застосовуються для того, щоб, у випадку біди, дістатися до зачиненої квартири крізь металеві двері та віконні решітки.

Далі вогнеборці продемонстрували технічну базу пожежно-рятувального підрозділу. Кожен бажаючий зміг ознайомитись з рятувальною технікою та  навіть приміряти на себе бойовий одяг пожежника-рятувальника та апарат для захисту органів дихання.

Діткам роздали спеціально розроблені інформаційні листівки та тематичні пам’ятки профілактичного змісту. Також вогнеборці відповіли на запитання малечі та розповіли цікаві історії з життя оперативно-рятувальної служби.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання