Rodion Sun Lion представить закарпатцям унікальний концерт на бас-гітарі

Rodion Sun Lion представить закарпатцям унікальний концерт на бас-гітарі

Сольний концерт басиста для Закарпаття — явище незвичне. Однак, Родіон Sun Lion, басист одразу декількох гуртів, вирішив це уявлення змінити.

Саме тому закарпатська музична спільнота “Вівсянка” вирішила взяти коротке інтерв'ю у музиканта та дізнатися про подробиці виступу, котрий, нагадаємо, відбудеться вже 24 квітня у галереї “Ілько”.

- Що плануєте представити слухачам?

- Ну, ця програма називається "Before I sleep або ж Думки перед сном". Це просто про людей звичайних, не обов'язково творчих, які перед тим, як лягти спати щось роблять: хтось бере книжку якусь, хтось, наприклад, малює або щось слухає, музику певну. І кожен має якісь свої думки або спогади, приємні або, може, й не дуже. Я думаю, що це про такі речі.

- А Ви свої емоції перетворюєте у музику?

- Так-так, вони перекладаються на звук і, власне, я вирішив так не збирати цілу команду, а просто самому на бас-гітарі виконати це все. 13 композицій вже є, вони мають назви всі. І я про це буду трошечки говорити. Тобто навіть є 13 таких думок, про які я буду розповідати і потім їх виконувати.

- Довго створювали ці композиції?

- Ну, взагалі такі є, що рік їм десь і такі, що народжувалися буквально на днях. По-різному. Нема такого, щоб я сів і одразу все написав.

- На яких слухачів очікуєте?

- Я думаю, що це для людей різного віку, віросповідань і чого завгодно. Це просто не має значення. Кожна людина лягає спати і їй щось обов'язково згадується у плані якихось думок чи бажань.

- Ваші “колеги” по гуртах прийдуть Вас послухати?

- Я думаю, що так. Але які? Їх у мене багато. Я думаю, що прийдуть і ті, і інші.   

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання