Ректором Закарпатського художнього інституту став Іван Небесник

Ректором Закарпатського художнього інституту став Іван Небесник

Сьогодні, 24 квітня, у Закарпатському художньому інституті відбулися вибори ректора. За результатами голосування делегатів конференції трудового колективу ректором ЗХІ став професор, кандидат педагогічних наук – Іван Небесник.

Із 59 делегованих учасників конференції з’явилось 56 (3 за поважних причин були відсутніми). У процесі голосування «за» кандидатуру ІванаНебесника проголосувало – 53 (89,8%), «проти» -- 3 (5,1%), інші – не виявлено. Показово, що рішенням конференції підрахунок голосів лічильною комісією проходив на очах делегатів.

У присутнього представника Міністерства освіти та науки України – т.в.о. директора департаменту роботи з кадрами, кандидата педагогічних наук, полковника міліції Миколи Легенького не виникло жодних зауважень щодо процедури проведення виборів.

Іван Небесник представив перед трудовим колективом ЗХІ свою передвиборчу програму, в якій окреслив стратегію своєї діяльності: розбудову художньої освіти на Закарпатті, розширення діяльності найдавнішого на Закарпатті художнього навчального закладу і як стратегічне завдання – створення Закарпатської художньої академії.

Оксана Гаврош, спеціально для Zaholovok.com.ua

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання