Психологічна «Пастка». Нову книгу Михайла Рошка розкупили за лічені хвилини

Психологічна «Пастка». Нову книгу Михайла Рошка розкупили за лічені хвилини

Вчора, 12 лютого, в Закарпатській обласній бібліотеці ім. Ф. Потушняка, відбулась презентація книги закарпатського письменника Михайла Рошка -  «Пастка». З новим творінням літератора прийшли ознайомитися більше сотні людей, на всіх навіть не вистачило стільців.

Автор презентував збірку, яка складається з 16 – ти оповідань, серед яких є вже відомі читачам твори. Книга зорієнтована на молодь, віком від 16 років й написана молодіжним сленгом. На обкладинці зображено Діонею, спокусливу квітку, яка приманює комах.

 Як зазначив Михайло Рошко: «Наше життя – це пастка. Воно складається зі спокус, які супроводжують нас в житті, заманюють своєю красою і ловлять в неочікувані для нас моменти. У своїх оповіданнях я хотів показати людей у різних ситуаціях, показати, як вони потрапляють допасток, самі того не помічаючи, і як намагаються з них вибратись. Оповідання об’єднані цікавістю до життя, психологічним вибором людини».

У присутніх на заході була нагода послухати уривок з першого оповідання, яке носить однойменну назву з книгою, та навіть виграти новоспечену збірку.

Студентка іноземної філології Ірина Микулин каже: «Мені подобається читати книги, а книги закарпатських письменників тим більше, адже  вони є для мене рідними, в них часто пишуть про наш край. Я прийшла підтримати свого декана. З його творчістю знайома не перший рік, захоплююся його вмінням передавати емоції та тримати інтригу».

 «Михайло Михайлович дуже талановита людина, хотілося б бачити його нові твори частіше, -- зауважив професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ігор Тодоров. – Писати – це його призначення, в нього це чудово виходить. Враження від збірки в мене не буденні, вона мене зацікавила своєю колоритністю».

Наприкінці вечора у присутніх була можливість задати письменнику запитання, придбати книгу та отримати автограф.

Зоя Брюхович

Студентка відділення журналістики УжНУ

Фото : Письменники Закарпаття 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання