Протягом 14 днів ужгородські старшокласники переглядатимуть шоу-мюзікл «Енеїда»

Протягом 14 днів ужгородські старшокласники переглядатимуть шоу-мюзікл «Енеїда»

Починаючи з 17 жовтня, ужгородські школярі мають можливість переглянути виставу «Енеїда» - одну з найкращих у репертуарі  Закарпатського обласного академічного  театру ляльок «Бавка». Вистава  «Енеїда» поставлена за славетною поемою видатного українського письменника Івана  Котляревського, який у бурлескній формі переробив однойменну поему Вергілія.

Протягом двох тижнів жовтня у театрі ляльок проходитиме акція «Абонемент старшокласника», у рамках якої ужгородські школярі матимуть можливість не тільки ознайомитись із перлинами української літератури, а й переглянути одну з найкращих закарпатських театральних постановок.

Прем’єра мюзікла, що сьогодні входить до золотого фонду вистав лялькового театру, відбулась у 2007 році. У роботі над  постановкою були задіяні не лише актори театру, але й талановиті закарпатські художники та музиканти.  Так, автором сценографії у «Енеїді» став Михайло Колодко, а авторами музики - Геннадій  Донецький та  Віталій  Повханич.

Шоу-мюзкл  «Енеїда» - це  багатопланова постановка, в якій задіяні різні види театрального дійства:  ролі античних божеств,німф та сатирів виконуються акторами у „живому плані”, а образи «земних» персонажів - за допомогою великих колоритних ляльок. Режисер постановки Наталія Орешнікова  зробила спробу вирішити трагікомічний зміст української літературної класики  у яскравій видовищній формі. Вистава добре «приперчена»  музикою, сценічними рухами, танцями та світловими ефектами.

Із «Енеїдою»  закарпатські лялькарі неодноразово виступали на різних сценах України та за її межами, а саме   на святкуванні Дня міста Жешув (Польща, 2008),на гастролях у Донецьку та Харкові.

Сподіватимемось, що дирекція театру врахує популярність вистави серед ужгородських любителів театру і зробить додатковий показ «Енеїди» й для своїх шанувальників.

Оксана Гаврош, для Zaholovok.com.ua

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання