Прокуратура повернула державі Мужіївський золоторудник, – рішення суду

Прокуратура Закарпаття через суд повернула державі надра Мужіївського родовища у кількості понад 234 тис куб м і вартістю майже 30 млн грн.

Завдяки наполегливій позиції прокуратури Закарпатської області судове рішення, яке набрало законної сили, виконано у примусовому порядку - згідно акту приймання-передачі від 05.04.2017, відповідно до якого надра, що знаходяться на ділянці товариства з обмеженою відповідальністю «Закарпатполіметали», вартістю майже 30 млн грн повернуто державному підприємству. 

У січні 2014 року господарський суд Закарпатської області своїм незаконним рішенням задовольнив позов приватного акціонерного товариства «Карпатська рудна компанія» та зобов’язав ТОВ «Закарпатполіметали» передати надра із золотою рудою Мужіївського родовища цій приватній компанії.

Проте, прокуратура відстояла в Апеляційному суді інтереси держави в особі Міністерства екології та природних ресурсів України і в результаті наполегливої роботи у 2016 році скасовано вищеназване незаконне рішення господарського суду Закарпатської області, а надра Мужіївського золоторудника у кількості понад 234 тис куб м повернуто державі, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...