Принц Чарльз і Камілла Паркер-Боулз розлучаються

Принц Чарльз і Камілла Паркер-Боулз розлучаються

Герцогиня назвала суму аліментів, які повинен одноразово виплатити їй 65-річний Чарльз, а також пояснила, що відступними королівська сім'я "купить її мовчання".

Спадкоємець британського престолу принц Чарльз і його друга дружина, герцогиня Камілла, почали розлучний процес. Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на британське видання Globe.

Після дев'яти років шлюбу дружина принца Уельського зажадала розірвання союзу, а також 200 мільйонів фунтів (350 мільйонів доларів) відступних.

Ініціатором розлучення стала 66-річна Камілла Паркер-Боулз. Герцогиня назвала суму аліментів, які повинен одноразово виплатити їй 65-річний Чарльз, а також пояснила, що відступними королівська сім'я "купить її мовчання", тобто подальше нерозголошення подробиць розставання з Чарльзом і, в цілому, монарших секретів.

За даними ЗМІ, королева Єлизавета II схвалила ідею розірвання шлюбу і назвала вимоги Паркер-Боулз "ганьбою". Повідомляється, що королева відкинула ідею аліментів і "не має наміру платити ні пенні".

Офіційного підтвердження або спростування інформації про прийдешнє розлучення монаршої пари немає.

Принц Уельський і Камілла Паркер-Боулз одружилися 2005 роre. Шлюб став другим і для Паркер-Боулз і для спадкоємця британського престолу. Перший шлюб принца, з Діаною Спенсер, був розірваний в 1996 році.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання