Представництво ЄС організувало в Ужгороді семінар для підприємців

Представництво ЄС організувало в Ужгороді семінар для підприємців

Вчора, 28 листопада, в Закарпатському офісі з розвитку місцевого самоврядування програми «U-LEAD з Європою» відбувся семінар для підприємців Ужгорода та Закарпатської області «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу».

Семінар організувала інформаційна кампанія Представництва ЄС в Україні.

Перед учасниками, зокрема, виступив віце-президент представництва міжнародної торгової палати в Україні Сергій Козін, який розказав учасникам семінару, як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу.

Андрій Яремкевич, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine розповів про просування товарів та послуг в системі Європейської мережі підприємств, підтримку інновацій.

Власним досвідом участі в міжнародних торговельних виставках в ЄС поділилася Мирослава Каламуняк, директор ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика».

Таїсія Симочко, директорка ТОВ «Едіенс», менеджерка проектів SKIN та ImProDiReT свій виступ присвятила каскадному фінансуванню, брокерським заходам та можливостям програми «Горизонт 2020» для місцевих підприємців.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання