11 грудня близько 14-ї години патрульний автомобіль Тойота пріус державний номер 0588, рухаючись по вулиці Підгірній, здійснив лівий поворот на перехресті з вулицею Берчені. При цьому поліцейські проігнорували дорожній знак "Обовязковий рух прямо" і створили аварійно-небезпечну ситуацію, як для транспорту, що рухався з боку ЗОШ№4, так і для тих, хто їхав з вулиці Берчені. Свій маневр з забороненим поворотом стражі порядку завершили на червоний знак світлофору.
Свідком цих подій мимоволі став відомий ужгородський громадський діяч, дипломат, юрист Ален Панов, який і повідомив журналістів. Він вирішив підійти до правоохоронців і зробити їм зауваження. Поліціанти-порушники, вже встигли зробити коло по вулиці Фединця і повернутися на площу Корятовича. Там вони в черговий раз порушили правила, зупинивши автомобіль навпроти магазину "Кобзар", під небезпечним кутом до проїжджої частини, заважаючи нормальному руху транспорту. При цьому самі патрульні стояли на узбіччі і мирно... бесідували з кимось із своїх знайомих.
"На слушне зауваження відповіли контратакою, поводили себе зверхньо, почали вимагати документи та казати, що не памятають чи вони повертали "під знак". Після цього , напевно "згадавши", повідомили, що їхали на виклик. Своє нове правопорушення мотивували тим, що хочуть накласти стягнення на правопорушників, які неправильно запарковані - при цьому самі вчинили таке саме порушення. Додали, що якщо щось неподобається - звертатись на 102. Що і було зроблено невідкладно", - каже Ален Панов.
"Після цього поліцейські почали намагання владнати ситуацію, прохання поговорити по телефону з кимось із начальства. Зрештою прибув заступник командиру роти, який вибачився за некомпетентність колег і обіцяв додатково попрацювати з персоналом. Вважаю що суспільство має жорстко контролювати державних службовців, які мають компетентно виконувати свою роботу. Особливо тих, хто є представником "реформаторських" нововведень. Якщо цього не робити повсякчасно, то будемо мати той самий результат, який забезпечували їх попередники. Абсолютно не сприймаю тезу про те, що вони ще начебто молоді, а потім навчаться. Вчитися треба в школі, а за гроші платників податків треба робити свою роботу. Не впевнений, що випустити неналежно підготовлених службовців на вулиці найзахіднішого обласного центру це є нормальною практикою. Так само не розумію, чому за 6 тисяч гривень декларованої урядом зарплатні, з новенькими автомобілями і формою не можна було найняти на роботу компетентний персонал. Зрештою це абсолютно інші умови праці, ніж стара форма та УАЗик, заправлений за власний рахунок при зарплатні 1500 гривень, чим могли "похвалитися" міліціонери, яких сьогодні модно ганьбити", - прокоментував подію Ален Панов.
Учасники ситуації сподіваються на швидку і адекватну реакцію поліцейського керівництва. Всі прізвища учасників інциденту не названі у цій публікації з етичних міркувань. Разом з тим вони офіційно зафіксовані у черговій частині відомства.