Поліцейські навчали першокласників бути відповідальними пішоходами

Поліцейські навчали першокласників бути відповідальними пішоходами

Сьогодні, 27 лютого, до учнів першого класу Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 в місті Ужгород завітали працівники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Інспектор сектору ювенальної превенції майор поліції Лідія Мацецка провела для першокласників урок-гру на тему «Безпека дорожнього руху». Поліцейська розповіла діткам про основні дорожні знаки та їх значення. Особливу увагу поліцейська присвятила правилам, яких необхідно дотримуватися пішоходам.

Лідія Мацецка наголосила учням на тому, що вони вже є учасниками дорожнього руху, проте рухатися дорогою вони повинні під наглядом батьків або інших дорослих. Правоохоронець розповіла, як правильно переходити пішохідний перехід і як поводитися під час переходу вулиці. Для цього інспектор поліції підготувала для діток імпровізований пішохідний перехід, відтак дітки мали змогу перевірити засвоєні ними знання безпосередньо на уроці.

Також поліцейська розмовляла з хлопчиками та дівчатками про правила поводження в автомобілі. Йшлося про необхідність бути пристебнутими пасками безпеки, обов’язкове сидіння в спеціальних дитячих кріслах тощо.

Крім того, дітки переглянули тематичний відеоролик про помилки пішоходів на дорозі та значення світлових сигналів світлофора.

Маленькі слухачі були активними співрозмовниками та обіцяли бути відповідальними учасниками дорожнього руху, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання