Підприємців запрошують до опитування щодо Державної регуляторної служби на Закарпатті

Підприємців запрошують до опитування щодо Державної регуляторної служби на Закарпатті

У рамках співпраці Державної регуляторної служби України та Національної платформи МСБ за підтримки проекту USAID “Впевнений бізнес – заможна громада” стартувало опитування бізнес-спільноти щодо ефективності роботи регіональних представництв Служби та збір пропозицій стосовно кандидатур для представлення інтересів підприємців в областях України.


Щоб взяти участь у голосуванні та формуванні пропозицій щодо вдосконалення роботи представників Служби у регіонах, необхідно долучитись до опитування на сайті Національної платформи МСБ, натиснувши кнопку “Start Survey”. В опитувальнику треба відповісти на чотири питання, що передбачають оцінку діяльності представництв Служби, рекомендації щодо вдосконалення їх роботи, а також пропозиції стосовно кандидатур на заміщення посад уповноважених, які бізнес-спільнота вважала б найбільш компетентними та ефективними на цих ділянках роботи.

“Думка бізнесу та асоціацій підприємців важлива для покращення роботи оновленого відомства з питань регуляторної політики. Результати опитування будуть враховані під час розгляду та призначення регіональних представників, а також коригування діяльності Служби відповідно до нагальних потреб підприємців», — прокоментував перший заступник голови Державної регуляторної служби України Володимир Загородній.

Долучитися до опитування можна тут: http://msb.enarod.org/опитування-дрс/

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID
http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання