Переваги безпечної бритви

Переваги безпечної бритви

Останнім часом все більше чоловіків віддають перевагу вологому голінню, відмовляючись від касетних станків на користь традиційної безпечної бритви. Чому Barbercompany рекомендує зробити такий вибір, ми розберемося далі в статті.

Безпечна бритва голить чисто

Класичний станок гарантує вам відмінну якість гоління. Цьому багато в чому сприяє його вага і правильний кут нахилу леза для бритви. Для новачка це може виглядати не настільки очевидним. Подібна заява абсолютно виправдана. Адже під час гоління ви проводите по шкірі одним лезом, а не відразу п'ятьма, наприклад, як в касетному станку. 

Коли ви користуєтеся останнім, то в ньому одне лезо піднімає волоски, друге зрізає їх, а інші вичісують шари епідермісу. Цілком логічно, що це викликає роздратування шкіри, а іноді і провокує появу врослого волосся.

Використовуючи станок для гоління, процес гоління можна назвати більш дбайливим, оскільки кут нахилу леза та оптимальна вага станка не змушує вас робити повторні спроби для гоління. Вам достатньо 2-3 рухів, щоб щоки виявилися гладкими й позбавленими рослинності.

А тепер порахуйте, що краще - два-три торкання одним лезом (у випадку з класичним станком) або в п'ять разів більше (з касетним)?

Ризик пошкоджень зводиться до мінімуму

Якщо ви не будете сильно натискати на станок, намагаючись максимально близько до шкіри збрити волоски, то позбавите себе від порізів. Подібне, до речі, досить часто трапляється у тих, хто вважає за краще касетні станки. А безпечна бритва має досить важку ручку, що позбавляє вас від необхідності докладати будь-які зусилля. Достатньо лише утримувати її під потрібним кутом, щоб ваші щоки придбали заповітну гладкість.

Для жорсткого волосся безпечна бритва підходить краще

Якщо рослинність на обличчі у вас відрізняється густотою і жорсткістю, то «т» -подібний станок стане вашим порятунком. Касетна бритва зазвичай погано справляється з такою щетиною, змушуючи робити по кілька проходів, що викликають роздратування і лущення шкіри. А класичний безпечний станок дозволяє вам відразу ж замінити лезо на нове, завдяки чому ви уникнете неприємних відчуттів. 

Купівля безпечної бритви вигідна

Так-так! Спочатку ви можете сперечатися з цим твердженням. Але якщо вдуматися, то дорогий, на перший погляд, набір для гоління дуже швидко виправдає витрати. Адже він практично вічний. А пачка двосічних лез до нього не тільки помітно дешевше змінних касет, але ще і прослужить вам в рази довше.

Кілька порад наостанок

  • Щоразу міняйте леза для гоління, але намагайтеся робити це перед самим процесом гоління, а не заздалегідь, так ви збережете їх в чистоті.
  • Перед голінням не забувайте пом'якшити шкіру, вмиваючись теплою водою або поклавши на обличчя змочений в ній рушник.
  • Наносіть піну для гоління за допомогою пензлика - це допоможе підняти волоски і їх буде легше збрити з першого разу.
  • Не тисніть на станок і добре натягайте шкіру на тому місці, де голите.
  • Робіть короткі і прямі руху станком по ходу росту волосся.
  • Після гоління вмийтеся холодною водою і нанесіть на обличчя спеціальний бальзам або гель.

Всі ці правила допоможуть вам користуватися класичною безпечною бритвою так, щоб ваше обличчя завжди було гладко виголеним і позбавленим подразнень.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання