Переселенці та учасники АТО можуть отримати безоплатну правову допомогу

У січні до Закону «Про безоплатну правову допомогу» внесено зміни, згідно з якими розширено коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Зокрема, мають право на її отримання (адвоката для представництва інтересів у судах за рахунок держави) внутрішньо переміщені особи та учасники АТО.

Задля кращої поінформованості цієї категорії громадян про новації, у середу, 22 лютого, в малому залі Закарпатській ОДА відбудеться засідання за круглим столом на тему: «Розширення доступу до безоплатної правової допомоги».

Учасники обговорять проблемні питання, які виникають у процесі реалізації учасниками АТО та внутрішньо переміщеними особами своїх конституційних прав, та шукатимуть шляхи їх вирішення. Початок об 11.00.

У засіданні візьмуть участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Іван Алмаші, позаштатний радник Міністерства соцполітики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області Анжела Бабкіна, а також представники громадських об’єднань учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб та адвокати, які працюють у системі безоплатної правової допомоги.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання