"O.Torvald" відвідає Ужгород в рамках всеукраїнського туру

"O.Torvald" відвідає Ужгород в рамках всеукраїнського туру

29 вересня 2016 року розпочинається всеукраїнський тур O.Torvald, який триватиме майже безперервно шість тижнів. Зараз команда анонсує 22 концерти, проте графік буде розширено.

Під час осіннього концертного туру музиканти наживо представлять новий альбом “#Нашілюдивсюди”, вихід якого запланований на 1 вересня. Два треки з альбому вже можна знайти у мережі: O.Torvald презентували кліп та дебютний сингл з однойменною назвою “#Нашілюдивсюди”, а в серпні опублікували другий сингл та лірик-відео “Вирвана”.

В кожному з 22 міст туру #Нашілюдивсюди відбудеться велике рок шоу O.Torvald. Цей тур стане найбільшим, найдовшим та наймаштабнішим за 10 років існування команди.

Женя Галич, лідер гурту O.Torvald: ”Ми проїдемо більше 12 000 км, зіграємо 22 концерти. На екваторі туру відбудеться наймасштабніший концерт в Києві, на який приїдуть люди з різних регіонів країни. Якщо ми не заїзжаємо до вашого міста, обов’язково відвідайте концерт в сусідньому місті, бо такого пропускати не можна, це буде дуже круто! Це будуть концерти, які об’єднають всіх наших людей по всій країні. А ми точно знаємо – #Нашілюдивсюди”.

В Ужгороді концерт відбудеться 23 жовтня у місцевому клубі “Phantom”. Початок о 19:00. Вартість квитків складатиме 150 гривень,  -пише Вівсянка. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання