Стали відомі імена двох закарпатців, які повернулися з російського полону
Представництво Уповноваженого ВР з прав людини в Закарпатській області оприлюднило імена двох воїнів-закарпатців, які у п’ятницю, 26 червня, повернулися в Україну з російського полону.
В результаті обміну полоненими, до України повернулися закарпатці Олег Гончар і Андрій Смик. Обоє мешканців Закарпаття є військовими загону Державної спеціальної служби транспорту, яка базується у Чопі.