П'ятеро підлітків, які відпочивали на Берегівщині, потрапила до лікарні з отруєнням
На Берегівщині госпіталізували п’ятьох дітей віком 14-15 років з розладами травлення. Підлітки перебували на відпочинку.
Як у понеділок, 22 червня, повідомили у Закарпатському обласному центрі екстреної меддопомоги, на Берегівщині медики швидкої виїжджали на виклик до групи дітей, які перебували на відпочинку на Закарпатті.