НеНовини

Українські пенсіонери мають шанс перейняти досвід європейських «сеньйорів»

Україна активно прагне євроінтеграції і українці нарешті, після революції і навіть ціною втрачених життів вчаться відстоювати власні права так, як це є звичним для наших сусідів з Євросоюзу. Вагомою підпорою для цього стало підписання і набуття чинності Угоди про  асоціацію між Україною та ЄС.

Бізнес у Польщі для українців

Успішний бізнес завжди прагне до розширення і підкорення нових вершин. Якщо ринок України ви змогли освоїти і готові до нових випробувань, відмінним способом стати повноцінним учасником величезного ринку Європейського Союзу буде бізнес-імміграція в Польщу. Багато підприємців прагнуть закріпити свої позиції в Україні, незважаючи на очевидні ризики, їм вдається отримувати солідний прибуток в нашій країні.

Вчені з Disney винайшли спосіб бездротової передачі енергії

Вчені дослідницького центру Disney Research представили новий метод бездротової передачі енергії - при цьому він настільки ж простий у використанні, як і Wi-Fi.

Де купити пластикові вікна недорого?

Ми всі дбаємо про затишок свого житла, намагаючись зробити його якомога більш комфортним, красивим і безпечним. Одну з головних ролей в облаштуванні квартири або будинку грає вибір віконних конструкцій.

Хімчистка килимів у Києві – швидко, якісно, надійно

В кожному домі є килими. Через певний час, незалежно від того як часто і ретельно ви б не робили прибирання, килим забруднюється. Різного роду забрудники, особливо пил, що осідає на килимі чинять шкоду вашому здоров’ю. Слід пам’ятати, що хімчистку килимів потрібно проводити не менше одного разу на рік. Крім того, випадково пролита філіжанка кави залишить помітний слід на вашому килимі. Самотужки прибрати пляму доволі тяжко, а часом і зовсім неможливо. Потрібно мати певні знання, для того щоб якісно видалити бруд з поверхні килима, не пошкодивши її.

Авто в оренду – нова послуга на українському ринку

Ще не так давно про послуга прокату автомобілів ми знали лише з голлівудських кінофільмів. Тоді це здавалось чимось нереальним і, може, навіть непотрібним. Але з розвитком економічних відносин як всередині країни так і за її межами, постало питання проведення ділових зустрічей, конференцій та самітів. Окрім того, така послуга, як машина в оренду, може знадобитись і звичайному мандрівнику і родині, яка їде разом на відпочинок.

15 способів використання кавової гущі

Щодня в усьому світі випивається більше 400 мільйонів чашок кави. При цьому велика частина відходів від неї викидається у сміттєвий кошик, в той час як залишки кави можуть бути використані повторно.

Супутник Місяць утворився із багатьох маленьких "місяців" – учені

Науковці Інституту Вейцмана в Реховоті (Ізраїль) вважають, що гірська порода, яка літала навколо Землі мільйони років тому, насправді могла бути результатом космічних зіткнень.

15 справ, які можна встигнути зробити до Нового Року

Час так летить, що, як тільки ми звикли у документах і листах писати «2016», а не 15, уже через 10 днів знову доведеться перелаштовуватись на нове: 2017-й прийшов якось надто швидко і навіть неочікувано. Йому хочеться сказати: «Почекай, ми ще не здали звіт/не склали плани/не завершили справи!», «Не спіши, бо ми ще не визначились, чого від тебе хочемо!»,  «Зачекай, нам ще треба трохи часу!», або просто і чисто по-закарпатськи «Не пилуй на ня, 2017-й!». 

10 неймовірних відео, які нагадують, що скоро Різдво

На календарі ще листопад, однак закарпатці вже добре відчули зиму: снігопад і хуртовини, окрім традиційних проблем на дорогах, подарували відчуття отого довгоочікуваного «свято наближається!».