НеНовини

Використовуй та тестуй досхочу – промо від Дніпро-М в Ужгороді!

«Дніпро-М» - добре знана в Україні торгівельна марка, що виготовляє та продає якісний інструмент. Проводячи традиційні промо-акції у різних містах країни, Дніпро-Мнадає змогу власноруч випробувати створену техніку усім бажаючим. В Ужгороді цієї суботи (25 листопада) в рамках такої акції компанією «Дніпро-М» на розсуд зацікавленого споживача будуть представлені:

Вхідні та міжкімнатні двері на замовлення

Двері є невід’ємною частиною будь-якого житлового будинку, квартири, офісу чи навчального закладу. Для того аби кожне приміщення виконувало свою функцію, необхідно забезпечити достатній рівень шумоізоляції, а також створити правильний мікроклімат. Двері є одним з методів забезпечення даних вимог.

У Києві поставили перші криптомати

У столиці вперше в історії поставили криптомати – автомати для обробки криптовалюти (біткоїну). На офіційній сторінці KUNA Bitcoin Agency у соціальній мережі Facebook було опубліковане повідомлення про початок роботи перших в Україні криптоматів.

Опалення будинку за допомогою сучасних камінних топок

Усі щасливі власники заміського будинку через постійне подорожчання цін на газове та електричне опалення, все більше замислюються над альтернативним опаленням, зокрема дров’яним.

Найкращий матеріал для елітних підвіконь

Якщо у вашому помешканні чітко спроектоване кожне приміщення, то задоволення від перебування тут буде максимальним. Зовнішній вигляд і функціональні особливості кожного елементу інтер'єру, в тому числі й декору, відіграють важливу роль. Дзеркало або стеля не тільки красиво виглядають, але і візуально збільшать приміщення, штори захистять від надмірного світла і так далі. На окрему увагу заслуговує підвіконня.

Ролети на гараж в Івано-Франківську- алюмінієві підйомні автоматичні системи від brama-market.lviv.ua

Немає простішої та більш бюджетної системи, ніж ролета на гараж. Насправді ж, у деяких ситуаціях, вона стає єдиним шансом, коли у гаражі мало місця, немає перемички, а отвір не підходить для встановлення секційних воріт.  

Форекс – чудові можливості для приватних осіб

Дуже часто, зацікавившись темою Форекса, люди починають задаватися питанням – «А чи може приватний інвестор заробляти на біржі і так хороший цей ринок, як про нього розповідають?».

Закарпатська поліція розшукує зниклого підлітка. ФОТО

Розшукується 17-літній Москаленко Максим Олександрович, який покинув обласний притулок для дітей у смт.Батьово Берегівського району

Основні переваги торгівлі на ринку Форекс

Спочатку валютний ринок Форекс створювався для великих гравців – банків, фінансових організацій, промислових корпорацій. І дрібні гравці просто не мали можливість освоїти таку професію, як приватний трейдер. Але ситуація докорінно змінилася на краще після того, як з'явилася всесвітня мережа Інтернет і сучасні технології щільно увійшли в наше життя. З того часу торгівля валютою стала набирати популярність і незабаром захопила всіх енергійних і амбітних людей, які бажали інвестувати грошові кошти та заробляти на власному аналітичному мисленні та інтелектуальних здібностях.

Ілюзії на валютному ринку Форекс

Гравці, вперше починаючи роботу на міжнародному валютному ринку Форекс, мають величезну кількість невиправданих ілюзій. Однак, стикаючись з реальністю, багато з них сильно розчаровуються, кидають почате і йдуть з спустошеним балансом і почуттям сильної образи.