
Розробили його студенти УжНУ.
Загалом маршрут включає шість винних точок, а вартість його відвідин з Ужгорода і назад обійдеться групі на авто у 288 гривень та групі на мікроавтобусі - в 200 гривень.
Перше, що знадобиться для відвідин цього маршруту - тверезий водій, який погодиться всю дорогу не випивати. А далі - тільки бажання учасників, їх фінансові можливості і здоров'я.
Пункт перший - дегустаційний зал "Шардоне" (м.Ужгород, вул. Волошина, 18б).
Винороб Олександр Ковач запропонує вам легендарне вино у залі, де колись збиралися місцеві вельможі і закордонні посли.
Пункт другий - дегустаційний зал агропромислово-торгового підприємства "Бобовище" (Мукачівський район, село Бобовище, вул. Леніна, 103)
Винороб Василь Анталовський запропонує для дегустації 10 сортів вина, включно зі фірмовим "Троянда Закарпаття". У якості бонусу гостям пропонують екскурсію.
Пункт третій - дегустаційний зал замку "Паланок" (м.Мукачево, провулок Куруців у замку)
Тут гості можуть скуштувати різноманітні вина торгової марки Чизай у справжній середньовічній атмосфері. До того ж у княжих винних підвалах можна дізнатися чимало історичних подробиць що стосуються виноробства на Закарпатті.
Пункт четвертий - дегустаційний зал "Старий підвал" (м.Берегово, вул. Виноградна, 37)
Цей підвал унікальний тим, що знаходиться прямо в горі. Відвідувачі зможуть скуштувати традиційні сухі вина.
Пункт п'ятий - родинний підвал "Шош" (Берегівський район, село Кідьош, вул. Ракоці, 52)
Винороб Карл Шош, який береже сімейні традиції, запропону гостям аж 20 сортів вина! При цьому дегустація йде поступово: починаючи від сухих вин і завершуючи вермутом.
Пункт шостий - дегустаційний зал сім'ї Урста (Берегівський район, с.Бене, вул. Ракоці, 206)
Винороб Іван Урста представить 10 сортів вина, які виготовлені і власного, спеціально підібраного і дбайливо вирощеного, винограду. А куштувати їх гості будуть у підвалах (також висічені у скелі), яким вже понад 400 років.
І врешті загальна карта маршруту: