На Закарпатті затвердили перерозподіл бюджетних коштів

На Закарпатті затвердили перерозподіл бюджетних коштів

Вчора, 11 листопада, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, на якій затвердили перерозподіл бюджетних коштів Закарпаття. 

Вчергове обласні парламентарі обговорили питання розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Зокрема, на фінансування програм переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку  місцевого самоврядування. Внесення цієї зміни передбачає збільшення обсягу доходів загального фонду обласного бюджету у сумі 1 229,5 тис. грн., які департамент фінансів  ОДА як головний розпорядник коштів загального фонду обласного бюджету зазначеної субвенції, має  розподілити міським і районним бюджетам. 

Інший перерозподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам стосувався частини надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.   

Члени комісії після активного обговорення питання затвердили перерозподіл зазначених  бюджетних призначень. 

Відтак погодили депутати  й інші зміни до обласного бюджету, повідомляє прес-служба облради.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання