На Закарпатті відбудеться відкритий міжнародний турнір з бодібілдингу та фітнесу

На Закарпатті відбудеться відкритий міжнародний турнір з бодібілдингу та фітнесу

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів масштабного міжнародного відкритого турніру з бодібілдингу та фітнесу, який проходитиме на Закарпатті у травні 2018 року. 

Як розповів Олександр Свида, президент Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу, турнір відбудеться 19 травня 2018 року і вже на сьогодні федерація отримала заявки від 8 країн. Це, зокрема, Німеччина, Чехія, Польща, Угорщина, Словаччина, реєструються спортсмени з усіх областей України. «В Ужгород приїжджав голова Федерації бодібілдингу та фітнесу Ігор Делієв і ми вирішили зробити масштабний турнір, який би був на порядок вище всіх попередніх, - каже Олександр Свида. - Ми є центром Європи і найзахіднішим містом України, кубок такого рівня логічно проводити у нас. Зауважу, що кожен, хто хоче виступити на турнірі 19 травня, не повинен проходити відбір на національному турнірі. У нас з’явився головний тренер обласної федерації, який буде відповідати за професійну підготовку. Крім того, ми задекларували: ті закарпатські спортсмени, які увійдуть у фінал, будуть нагороджені цінними призами. Це суттєві грошові призи».  Призовий фонд для закарпатських учасників складає 5 тис. доларів. Змагання будуть проводитися в 6-ти вагових категоріях.

Ростислав Теслович, віце-президент Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу зауважив, що в самій обласній федерації нещодавно відбулися зміни. «Змінився керівник, президентом  Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу став Олександр Свида, за якого проголосували одноголосно. У складі вперше за всю історію обласної федерації з’явився тренер,- розповів Ростислав Теслович. -  Щороку наша федерація проводить турніри кубки Закарпаття, чемпіонати, кубки України, проходив чемпіонат України. Але Відкритий міжнародний турнір буде на голову вище тих турнірів, які проводилися. Турнір об’єднає не тільки ті країни, які межують із Закарпаттям, а також інші європейські країни».

Вперше за всю історію діяльності обласної федерації запроваджено посаду головного тренера. Олександр Лапін,головний тренер Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу каже, що підтримуватиме спортсменів і порадами, і на практиці. Олександр готував Юлію Гомбош (срібний призер Кубка України). «Хочемо підтримати спортсменів, які десь у собі сумніваюся. І максимально допомагати! Закликаємо звертатися усіх, обмежень по віку у цьому спорті немає».

Юлія Гомбош,член федерації, срібний призер Кубка України з бодібілдингу та фітнесу зазначила, що найголовніше для перемоги – це мотивація. «Якщо вона є – все під силу, - каже жінка. – Я достатньо пізно почала займатися бодібілдингом, але досягла чудових результатів, будуть ще кращі.  Ми хочемо бути сім’єю, прийняти у сім’ю спортсменів, які тренуються і сумніваються у своїх силах. Хочемо відповісти на всі їхні запитання, допомогти у підготовці, адже думка з боку важлива.  Сам спорт гарний, це і культура їжі, самодисципліна, крім тої форми, яку ми бачимо на виході».

Юрій Угрин, член виконкому Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу додав, що одне із завдань проведення міжнародного турніру -- популяризувати Закарпаття у світі. «На нас дуже велика відповідальність, ми проведемо турнір на найвищому рівні. Федерацію  підтримує управління молоді та спорту Закарпатської ОДА та допомагає організаційно з проведенням міжнародного турніру. Закликаємо всіх, хто хоче нам допомогти організаційно, звертатися у федерацію».  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...