На Закарпатті створили Центр допомоги учасникам АТО

На Закарпатті створили Центр допомоги учасникам АТО

Відповідно до Указу Президента України, облдержадміністрацією створено Центр допомоги учасникам антитерористичної операції.

Про це повідомив в.о. голови Закарпатської ОДА Олександр Петік. Центр координуватиме всю роботу з демобілізованими бійцями в області, об’єднає волонтерів, представників влади і громадськість, -пише прес-служба Закарпатської ОДА .

- Учасник АТО не повинен шукати потрібний кабінет і чекати на приймальні дні. Працівники центру самі телефонуватимуть демобілізованим і анкетуватимуть потреби. Так, маючи повну картину запитів наших захисників у районах, ми самі будемо йти в кожну оселю, - зазначив О. Петік.

Він також представив координаторів Центру допомоги учасникам АТО на Закарпатті. Із правової роботи це декан юридичного факультету Ярослав Лазур, із питань соціально-психологічної адаптації - Уляна Михайлишина, із медичної допомоги – лікар Ніна Казначей.

Керуватиме центром на перших порах голова ОДА Геннадій Москаль. Йому допомагатиме волонтер Наталія Штефаняк. Координатором роботи Центру від ОДА стане управління сім’ї, молоді та спорту, а відповідальним керівником визначено Тараса Сніцаренка, котрий є демобілізованим військовим.

- Згодом ми залучатимемо до роботи і громадськість. Як в Ужгороді, так і у всіх районах, адже Центр має охопити всіх без винятку демобілізованих захисників Вітчизни, - повідомив О. Петік.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання