На Закарпатті рятувальники за добу гасили 9 пожеж в екосистемах

На Закарпатті рятувальники за добу гасили 9 пожеж в екосистемах

Протягом минулої доби, 26 лютого, закарпатські вогнеборці разів виїжджали для ліквідації загорань сухої трави та чагарників. Серед «лідерів» - Ужгородщина, тут зафіксовано 7 пожеж сухої рослинності, ще по одному випадку у Свалявському та Іршавському районах.

 Звісно, матеріальних збитків ці пожежі не завдали, однак призвели до непоправної шкоди для флори та фауни знищівши понад 9 га сухої рослинності.
Звісно громадяни не замислюються над шкодою для довкілля та продовжують таким чином прибирати поля, сільськогосподарські ділянки та власні придворові території вважаючи цей спосіб найшвидшим та безпечним, але це не так. Адже, у минулому році було зафіксовано безліч випадків коли через людську недбалість та необережність виникали пожежі у екосистемах, що у подальшому призводило до загорань господарських будівель, надвірних споруд, об’єктів інфраструктури та лісових масивів краю. А це вже матеріальні збитки для самих любителів «вогняного прибирання», - повідомляє Управління ДСНС у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...