На Закарпатті розпочинається проекту «Голос жінки має силу»

На Закарпатті розпочинається проекту «Голос жінки має силу»

Фонд прав людини розпочинає нову правозахисну програму, яку реалізуватиме з профільними організаціями, що працюють в семи цільових регіонах: Луганська область (Сєвєродонецьк), Закарпатська область (Ужгород), Дніпропетровська область (Дніпро), Чернівецька, Запорізька, Харківська та Сумська області.

На Закарпатті партнером проектом є Ужгородський прес-клуб. Мета проекту «Програма по відновленню миру і діалогу серед внутрішньо переміщених жінок  «WOMEN VOICES COUNT» («ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ») підвищення професіоналізму лідерів громадських організацій в сфері онлайн правозахисту і блогерства, яке призведе до запобігання конфлікту та проводенню мирних переговорів за участю жінок з місцевих громад в Луганській, Закарпатській, Дніпропетровській, Чернівецькій, Запорізькій, Харківській та Сумській областях.

Головний акцент проекту- виконання приписів ООН Резолюції 1325.

Даний проект проходить за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen.

Громадська організація «Фонд прав людини» працює у віддалених регіонах України з 2001 року. З 2014 року ключових напрямках роботи організації є захист прав жінок, акцентуючи інтереси внутрішньо переміщених осіб.

У 2015 році Фонд прийняв рішення про впровадження національної програми по соціально-економічний захист внутрішньо переміщених жінок (ВПЖ). УУ цьому контексті організація розпочала нову фазу успішно реалізованого проекту для внутрішньо переміщених жінок, яке покликане залучити жіночі голоси в процес миротворчості та безпеки.

Під час проекту заплановано ряд західів, як міжрегіональних – проведення чотирьох Шкіл-тренінгів «Правозахист та цифрові адвокаційні кампании», «Техніки вирішення конфліктів і миротворчість», «Голосніше слів: як стати блогером», «Арт техніки у вирішення конфліктів і миротворчість», так серії блог-кав’ярень у містах різних регіонів, тренінги та актуальні зустрічі.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання