На Закарпатті хочуть провести економічний експеримент

21 січня, о 10.00 на території заводу «Єврокар» (с.Соломоново, Ужгородський р-н) відбудеться перший в області Форум ініціатив, який збере керівників близько 60 найпотужніших підприємств Закарпаття.

Форум консолідує представників ділових, експертних та громадських кіл, керівників органів виконавчої влади, експертів та лідери бізнес-асоціацій, ЗМІ.

Форум ініціатив пройде під загальною темою «Закарпатський економічний експеримент». Закарпаття має всі шанси стати найкомфортнішим регіоном для ведення бізнесу в Україні, а регіон з позицій аутсайдера в економічних рейтингах вже найближчим часом перетвориться в лідера економічного зростання, - кажуть ініціатори заходу.

Чи можливе «закарпатське економічне чудо»? Яка стратегія економічного зростання потрібна регіону? Яка модель взаємодії між бізнесом та владою може стати найбільш ефективною? Ці та інші питання будуть розглядатися на Форумі ініціатив.

На Форумі очікуються ключові заяви Геннадія Москаля, голови Закарпатської ОДА про нові підходи в економічному розвитку Закарпаття.

Виїзд відбудеться від будівлі Закарпатської ОДА о 9.00 21 січня.

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...