На Закарпатті є близько 170 туристичних маршрутів. Більшість – не промарковані

Територією Закарпатської області пролягають близько 170 туристичних маршрутів (більше, ніж 2900 кілометрів). Більша частина з цих маршрутів – не промаркована.

Про це йдеться у звіті про виконання програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки, опублікованому на офіційному сайті облради.

Як зазначається у звіті, вирішити питання маркування маршрутів на регіональному рівні важко, оскільки на державному рівні розроблено ДСТУ 7450 : 2013 „Туристичні послуги. Знаки туристичні активного туризму. Класифікація, опис і правила”, які є виключно рекомендаційними. Частина маршрутів у області промаркована на основі „Карпатської системи”.

У 2016 році, за ініціативи управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації було організовано засідання круглого столу з маркування маршрутів. До співпраці  було залучено представників управління лісового та мисливського господарства; Закарпатського гірського пошуково-рятувального загону МНС України; громадської організації „Туристичне товариство „Карпатські стежки”, а також інших зацікавлених осіб. За результатами цього засідання  утворено комісію із знакування (маркування) та підтримки туристичних маршрутів (шляхів).  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...